Prvý ročník Nitrianskeho letného tábora

Náš klub DFA Nitra zorganizoval počas leta denný florbalový tábor. Konal sa prvý ročník tábora pre našich hráčov, zúčastnilo sa ho 16 detí vo veku 9 až 14 rokov. Deti každý deň ráno prišli na určené miesto a poobede si ich mohli rodičia na rovnakom mieste vyzdvihnúť. Na organizáciu, program, ako aj bezpečnosť dohliadali tréneri Monika, Patrik a Kika. Aktivitu detí sme sústredili v mestskom parku a jeho okolí. Ráno sme realizovali tréning na vonkajšom ihrisku, poobede patrilo športovým a zábavným hrám väčšinou v parku. Každý deň sme mali pre deti pripravené nejaké prekvapenie. Jedným z nich bolo napríklad hra a foteníčko s Nitrianskimi hokejistami. Nechýbala ani jazda na motorkách s ozajstnými motorkármi na ozajstných motorkách, či  boj v laser aréne. Radosť deťom urobili aj milí kinológovia, ktorí predviedli šou s psíkmi. Tábor sme ukončili symbolicky výstupom na Zobor. Deti boli na konci odmenené za svoje výkony diplomom a tričkom. Strava a pitný režim samozrejme nechýbali.

Organizátor turnaja a zároveň prezident klubu, ktorý sa neúnavne snaží zlepšovať aktivity v našom klube, bol s výsledkom veľmi spokojný: “Myslím, že deti boli spokojné a prvý ročník skončil fantasticky. Tešíme sa na druhý.”

Veríme, že situácia s Covid19 sa do leta utrasie natoľko, aby sme mohli zorganizovať ďalší ročník tábora, ktorý prinesie mnoho vylepšení a prekvapení!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *