Nová tvár v mužskej kategórii – Roman Taldík

Po úvodnom predstavení hráčov ste si mohli všimnúť, že sa v tíme objavili nové tváre. Nás florbalový klub bude reprezentovať šikovný Roman Taldík, ktorý už odohral prvé dvojkolo a pripísal si prvé body. Prinášame krátky rozhovor s našou posilou.

1.) Si úplným nováčikom v našom tíme. Prečo si sa rozhodol pre náš tím?

Tak v prvom rade, poznám Nitru z M2-jky a už keď som hral za Levice sme si vždy s Kubom Tokárom hovoril ako je Nitra organizovanejšia a celkovo lepšia, že majú poriadneho trénera a hlavne že hrať za Nitru pre tých chalanov niečo znamená.

2.) V zápase proti Mútnemu si nazbieral prvé body, je to pre teba motivácia do ďalších zápasov? Chceš ukázať tímu, že ho môžeš strelecky potiahnuť? 

V mútnom a celkovo na výjazde som plnil pre mňa veľmi zaujímavú úlohu. Bol som obranca 5 tretín zo šiestich. Samozrejme bolo to kvôli tomu, v akom počte sme pricestovali, doslova s dvomi obrancami. Poslednú tretinu v Mútnom ma Šeďo vymenil a prišli aj nejaké prvé body, ktoré sú pre mňa ako nováčika v Nitre veľmi potrebné. Je to obrovská motivácia do ďalších bojov. Úprimne by som si želal, aby v Nitre vo mne videli strelca, ale samozrejme som pripravený zastať akúkoľvek úlohu v teame.

3.) Čo hovoríš na kolektív?

Chalani sú super a je vidno, že spolu hrávajú už dlhé roky od žiackych čias. Výjazd bol jeden veľký zážitok.

4.) Aké sú tvoje osobné a tímové ciele do tejto sezóny?

Tak môj jediný osobný cieľ je vždy nechať na palubovke 110% a robiť všetko pre team. A na tie teamové som tu ešte dosť krátko 🙂 ale určite si myslím, že z tých kratkodobých to bude priniesť prvé body o dva týždne z Bratislavy 🙂 Díky za rozhovor.

Romanovi prajeme veľa úspešných zápasov bez zranení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *