Druhý ročník Nitrianskeho letného tábora

Po úspešnom 1. ročníku denného letného florbalového tábora sa klub DFA Nitra rozhodol zorganizovať aj jeho 2. ročník. Tábor sme organizovali pre naše deti, počas ktorého súčasne prebiehala aj letná príprava. Zúčastnilo sa ho 15 detí vo veku 10 až 16 rokov. Každé ráno v dohodnutom čase sme sa všetci stretli a mohol sa začať naplánovaný program. Všetku organizáciu, program, aktivity a hlavne na bezpečnosť detí dohliadali tréneri Monika, Bobo a Patrik. Počas celého tábora bola zabezpečená strava a pitný režim. Hlavným programom a aktivitou pre naše deti boli tréningy, ktoré sa konali na vonkajšom ihrisku, kde deti zlepšovali svoje florbalové zručnosti. Po tréningoch vždy nasledoval zábavný program, aktivity alebo vedomostné hry v parku a samozrejme nechýbali pre naše deti rôzne prekvapenia. Jedným z prekvapení bola návšteva letiska v Janíkovciach, naša obľúbená laser aréna, kde sa deti do sýtosti vybláznili a najväčším prekvapením bolo súkromné kino s premiérovým dobrodružným filmom. Posledný deň sme si dohodli zápas s florbalovou akadémiou z Trnavy. Bol to úžasný zápas, plný napätia, ktorý si každý veľmi užil. Naše deti chceme pochváliť za super výkon a vyhratý zápas. Samozrejme nemohlo chýbať vyhodnotenie celého tábora. Deti získali medailu, tričko a vecné odmeny. Tím z Trnavy prijal pozvanie a zúčastnil sa výstupu na Zobor, kde sme tábor ukončili výhľadom na krásnu Nitru.
Našim cieľom bolo zviditeľnenie florbalu v Nitre nakoľko sa stále klub snaží zlepšovať aktivity a vytvárať čo najlepšie podmienky pre mladé florbalové talenty. Organizátor tábora a zároveň prezident klubu, ktorý sa snaží neustále posúvať florbal v Nitre vyššie bol s výsledkom veľmi spokojný: „Chcel by som poďakovať trénerkám za ich obetavú prácu a zodpovedný prístup, rodičom za podporu detí a ich možnosť zúčastniť sa tábora a samozrejme aj deťom, ktoré ukázali, že sú výborný kolektív. Dúfam, že každé dieťa si odnieslo z tábora niečo jedinečné a pevne verím, že sa vidíme aj o rok s ešte lepším nezabudnuteľným programom.“
Veríme, že sa budúci rok opäť stretneme a zažijeme spolu nezabudnuteľný tábor, ktorý prinesie mnoho vylepšení a prekvapení!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *