Úvod

Ženský tím sa dlhodobo pohyboval na najvyšších priečkach v extralige.
V sezónach 2013/14 a taktiež 2014/15 sa ženy prebojovali až do samotného finále. V oboch prípadoch však narazili na FBK Tvrdošín, ktorý bol v sériách hraných na 3 víťazné zápasy úspešnejší.
Na krkoch našich hráčok sa tak vynímali strieborné medaily.

Pred sezónou 2015/16 prišlo k viacerým zmenám v zostave. Niekoľko hráčok sa rozhodlo pre odchod. Káder sa omladil a do zostavy sa prepracovalo viacero junioriek, či nových hráčok.
V tomto ročníku sa striedali lepšie výkony s tými horšími, no mnoho dievčat zažívalo premiérový ročník medzi ženami a naberali predovšetkým dôležité skúsenosti.
Púť v play-off skončila už vo štvrťfinále proti Pruskému.

Nasledujúci ročník poznačil tím predovšetkým odchod dlhoročnej opory Romany Janegovej, ktorá sa vybrala za novými výzvami najskôr do Švédska a neskôr do Českej extraligy.
Káder tak postrádal lídra a aj napriek postupnému zlepšovaniu v priebehu sezóny obsadili ženy nakoniec 9.miesto znamenajúce baráž.
Tú ale zvládli a extraligu si zahrajú aj v aktuálnej sezóne!

Pre nadchádzajúcim ročníkom do tímu pribudlo viacero posíl a naspäť si to namierila aj Romča, Peťa Kňažková, či dokonca Paťa Vankúšová.
Spolu s mladými hráčkami, ktoré za posledné dve sezóny nazbierali dostatok skúsenosti, tu tak opäť máme tím, ktorý má potenciál na to, aby sa zamiešal karty v hornej polovici tabuľky!