NAŠI MUŽI SÚ SPÄŤ ‼️ 💪🏼🔥

Hlásime, že po ročnej pauze sa opäť na scénu vracajú muži. V blížiacej sa sezóne si zahrajú 2. ligu mužov. 🥳
Poskladal sa odhodlaný a kvalitný tím, ktorý má vysoké ambície a chuť vyhrávať! 💪🏼💙
So staronovým tímom do nášho klubu prichádza aj nový tréner Mário Dobiaš. Mário dlhoročne pôsobil v hokejkovej sfére ako asistent v realizačných tímoch v extralige Nových Zámkoch a v reprezentácii do 16 rokov. Vyskúšal si počas hokejkovej kariéry aj post brankára. 💪🏼Veríme, že všetky skúsenosti, ktoré nadobudol počas svojho pôsobenia dokáže aplikovať aj vo florbale. Držíme mu palce a ďakujeme, že prišiel medzi nás!
Nového trénera sme sa spýtali pár otázok, ktoré si môžete prečítať nižšie. ⬇️
1. Ahoj 🙂 Vitaj v našom klube! Čo ťa viedlo k tomu, aby si sa stal florbalovým trénerom, ako si sa k tomu dostal?
💬 Už dlhšiu dobu som komunikoval s vedením klubu DFA Nitra, že potrebujú skúseného človeka, ktorý sa venuje/venoval športu. Tak som si prečítal florbalovú literatúru a po ďalších rozhovoroch sme sa dohodli na trénovaní mužského A mužstva.
2. Náš klub po ročnej pauze dal dokopy opäť mužský tím, ktorý si zahrá M2, aké máte ambície a očakávania od novej sezóny?
💬 Ambície máme najvyššie. M2 budeme hrať len túto sezónu M1 hráme budúci rok!!!
3. Ako prebiehala a prebieha príprava na sezónu, ktorá vypukne už tento víkend ?
💬 Príprava na sezónu prebieha dobre, hlási sa nám veľa hráčov aj mladých aj starších, aj skúsených aj menej skúsených. Do júla s mojim asistentom Adriánom Migom sme skúšali rôzne formácie a rozmýšľali nad taktikou.
4. Vidieť, že s chalanmi dobre vychádzaš. Ako sa ti zatiaľ páči v klube, ako hodnotíš prípravu a prístup hráčov ?
💬 Hráči v tíme sú zodpovední a majú také isté zmýšľanie ako mám ja a to je, že si nepripúšťajú žiadnu prehru alebo odfláknutý zápas!!!
Máriovi ďakujeme za rozhovor a veríme, že ciele, ktoré si stanovili pred sezónou budú splnené! Našim chalanom držíme palce počas celej sezóny a tešíme sa na nadupané zápasy! 💪🏼🔥
‼️ Prvé zápasy odohrajú už tento víkend 10.9. 2022 v Leviciach, kde ich čakajú súperi ako ICE Players a FBC Levice. Držíme im palce!! 💙 ‼️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *