Zápasy sezóny 2017/2018

Rozpis našich zápasov spolu s podrobnejšími informáciami si môžete pozrieť taktiež v našom kalendári - klik

1.kolo 30.9.2017 Trnava
FbO Sršne Prievidza - FBC 11 Trnava "B" 10 : 9
ICE Players Sereď - Dragons Hlohovec 9 : 5
FBC Červeník Leopoldov - FbO Sršne Prievidza 0 : 5 kontumované
Dragons Hlohovec - FBC Červeník Leopoldov 5 : 0 kontumované
FBC 11 Trnava "B" - ICE Players Sereď 4 : 10

2.kolo 8.10 Sereď
DFA Nitra - ICE Players Sereď 8 : 4
Dragons Hlohovec - FbO Sršne Prievidza 7 : 2
FBC Červeník Leopoldov - DFA Nitra 0 : 21
ICE Players Sereď - FbO Sršne Prievidza 13 : 1
Dragons Hlohovec - FBC Červeník Leopoldov 12 : 1

3.kolo 21.10.2017 Sereď
FbO Sršne Prievidza - DFA Nitra 2 : 10
FBC Červeník Leopoldov - FBC 11 Trnava "B" 7 : 5
FBC 11 Trnava "B" - Dragons Hlohovec 3 : 8
FBC Červeník Leopoldov - FbO Sršne Prievidza 12 : 6
Dragons Hlohovec - DFA Nitra 5 : 6

4.kolo 5.11.2017 Nitra
DFA Nitra - FbO Sršne Prievidza 13 : 1 predohrávka
ICE Players Sereď - FbO Sršne Prievidza 9:5
FBC 11 Trnava "B" - FBC Červeník Leopoldov 15:7
FBC 11 Trnava "B" - DFA Nitra 9:12
ICE Players Sereď - FBC Červeník Leopoldov 18:3

5.kolo 29.10.2017 Prievidza (preložené na skorší termín)
FBC 11 Trnava "B" - FbO Sršne Prievidza 6 : 9
ICE Players Sereď - DFA Nitra 10 : 8
FBC 11 Trnava "B" - DFA Nitra 8 : 13
Dragons Hlohovec - ICE Players Sereď 4:1
FbO Sršne Prievidza - Dragons Hlohovec 3:15

6.kolo 25.11.2017 Sereď
ICE Players Sereď - FBC Červeník Leopoldov 14:4
FBC 11 Trnava "B" - ICE Players Sereď 6:12
Dragons Hlohovec - DFA Nitra 7:7
FBC 11 Trnava "B" - Dragons Hlohovec 6:4
FBC Červeník Leopoldov - DFA Nitra 7:7

7.kolo 10.12.2017 Nitra
DFA Nitra - FBC Červeník Leopoldov 6:8
FbO Sršne Prievidza - ICE Players Sereď 3:11
Dragons Hlohovec - FBC Červeník Leopoldov 12:1
DFA Nitra - ICE Players Sereď 7:7
Dragons Hlohovec - FbO Sršne Prievidza 9:8

8.kolo 7.1.2018
FbO Sršne Prievidza - FBC Červeník Leopoldov 10:11
FbO Sršne Prievidza - FBC 11 Trnava "B" 10:3
Dragons Hlohovec - FBC Červeník Leopoldov 7:8
ICE Players Sereď - Dragons Hlohovec 8:4
FBC 11 Trnava "B" - ICE Players Sereď 2:7

9.kolo 13.1.2018
FBC Červeník Leopoldov - FBC 11 Trnava "B" 5:10
ICE Players Sereď - FBC Červeník Leopoldov 13:2
DFA Nitra - FbO Sršne Prievidza 11:3
ICE Players Sereď - FbO Sršne Prievidza 16:2
DFA Nitra - FBC 11 Trnava "B" 15:2

10.kolo 28.1.2018
Dragons Hlohovec - DFA Nitra
FBC Červeník Leopoldov - FbO Sršne Prievidza
Dragons Hlohovec - FBC 11 Trnava "B"
FbO Sršne Prievidza - DFA Nitra
FBC Červeník Leopoldov - FBC 11 Trnava "B"

11.kolo 10.2.2018
DFA Nitra - ICE Players Sereď
FbO Sršne Prievidza - Dragons Hlohovec
FbO Sršne Prievidza - FBC 11 Trnava "B"
Dragons Hlohovec - ICE Players Sereď
DFA Nitra - FBC 11 Trnava "B"

12.kolo 20.1.2018 (preložené na skorší termín)
ICE Players Sereď - FBC Červeník Leopoldov 18:0
Dragons Hlohovec - FBC 11 Trnava "B" 2:7
FBC Červeník Leopoldov - DFA Nitra 1:26
Dragons Hlohovec - DFA Nitra 1:9
ICE Players Sereď - FBC 11 Trnava "B" 6:2